valgusreklaam

VALGUSREKLAAM

Meie valmistatud valgusreklaame saab näha lisaks Eestile ka Baltimaades ning Soomes, Rootsis, Taanis ja Venemaal.

Oleme loonud valgusreklaame paljudele kaubanduskeskustele ja poekettidele, sh Selver, Rimi, Arsenal ja Kvartal ning võimelised paigaldama reklaame korraga kuni 20le kauplusele. Tänu tipptehnoloogiale ja kogemusele suudame katta valgusreklaamidega kogu Baltikumi, Skandinaavia ja Venemaa.

Meist

Valgusreklaam on üle 25-aastase kogemusega reklaamifirma, mille põhisuunaks on valgusreklaamide tootmine. Omame uusimat valgusreklaami tootmise masinaparki Eestis, mis võimaldab luua kõige innovaatilisemaid valgusreklaami lahendusi.

VALGUSTÄHED

Valgustähed on üks kõige põnevamaid valgusreklaami vorme ning suurepärane võimalus edastada oma sihtgrupile soovitud sõnumeid. Valgustähti kasutatakse enamjaolt ettevõtte logode kuvamiseks, aga ka teiste reklaamtekstide ja sloganite rõhutamiseks.

VALGUSKASTID

Valguskastid on üks kõige levinumaid valgusreklaami vorme, mida näeme tihedalt asustatud kohtades pea iga meetri taga. Valguskastide eesmärgiks on muuta end kliendi jaoks võimalikult nähtavaks, mistõttu näeb valguskaste enim kaupluste, baaride jm rahvarohkete asukohtade vahetusläheduses.

SISEREKLAAM

Sisereklaami näeb tänapäeval kõikides suuremates kaubanduskeskustes. Sisereklaami kasutatakse peamiselt kliendi suunamiseks ja informeerimiseks ning oluliste sihtkohtade väljatoomiseks.

HOW ITS MADE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt


Valgusreklaam OÜ
Papli tänav 16, Tõrvandi
61715 Tartumaa

+372 5557 1131
valgusreklaam@valgusreklaam.eeVõtke ühendust


Täname teate eest

Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel